Elektroninė parduotuvė, atributika ir suvenyrai
E-PARDUOTUVĖĮsigyk atributikos ir suvenyrų!

TOP 10 alaus barų Lietuvoje [2019]!

top10 alaus barų lietuvoje
TOP10 Alaus barų Lietuvoje!

Trumpai apžvelkime TOP10 lankytinų vietų Lietuvoje, kur galima įsigyti, paragauti įvairaus alaus ar linksmai ir įdomiai praleisti laiką. Alaus barai, smuklės, krautuvėlės, taproom ir t.t.
Sąrašas paremtas 2019 RateBeer.com duomenimis.


NiSha Craft Capital
NiSha Craft Capital | @nisha craft capital facebook foto

I. NISHA CRAFT CAPITAL
Tik craftinis alus ir jokio šūdo pas jus taurėje. Taip pat tinkamas craftinio alaus draugas yra geras viskis, romas, tekila ir vėl craftinis alus.

Adresas: L. Stuokos – Gucevičiaus g. 9 Vilnius.
Kontaktai: (8-677) 79888
Facebook: Nisha Craft Capital


Alaus Biblioteka
Alaus Biblioteka | @Alaus Biblioteka Facebook foto

II. ALAUS BIBLIOTEKA
2015 metų sausį duris atvėrusi „Alaus Biblioteka“ vadovaujasi visokeriopos meilės alui principu. Netaikom tik į kelis šiuo metu madingus alaus stilius, o norim reprezentuoti ir populiarinti visą alaus pasaulio paletę – 60 stilių. Mums visiškai nesvarbu, kokia alaus geografinė kilmė, pagamintas jis didelėje ar mažoje darykloje.
Svarbiausia, kad į kiekvienam alaus stiliui dedikuotą Bibliotekos lentyną nugultų tik didžiausią vertę turintys pavyzdžiai.

Ne vieną alaus stilių pristatę pirmieji Lietuvoje, ne vieną alų patys išsvirę su draugais, šiuo metu esame sukaupę bene plačiausią alaus kolekciją Baltijos šalyse. Visur taikome aukščiausius standartus – nes jei daryti, tai daryti iš visos širdies!

„Alaus bibliotekininkų“ gretose dirba tikri žinovai ir alaus kultūros puoselėtojai: Lietuvos mastu įvertinti namų aludariai, alaus istorikai ir antropologai, didžiausio ir svarbiausio Lietuvos aludarių konkurso organizatoriai. Bibliotekininkai nuolatos semiasi naujos patirties ir žinių keliaudami po pasaulį ir pažindami skirtingas alaus tradicijas, vizituodami alaus festivalius. „Alaus Bibliotekos“ gretose sukasi ir pirmasis Lietuvoje nepriklausomas, prestižinę Londono „The beer academy“ baigęs alaus someljė.


Adresas: Traku 4, Vilnius.
Kontaktai: +370 5 212 6874
Facebook: Alaus Biblioteka


Prohibicija PUB
Prohibicija PUB | @ProhibicijaPub Facebook foto

III. PROHIBICIJA PUB
Tai mūsų idėjinis speakeasy*. Patekti į jį nebus lengva. Pub’as paslėptas po trimis durimis. Ir ne veltui. Kiekvienas alus – nauja emocija, kiekvienas apsilankymas – unikali patirtis. Viskas išragauta ir atrinkta dviejų beergeek’ų, kurie patars ir kartu papasakos alaus istoriją.
*prohibicijos metu veikęs nelegalus undergroundinis baras, klubas ar alkoholio parduotuvė.

Prohibicijos komandą sudaro alaus entuziastai ir patyrę verslo profesionalai. Mūsų pagrindinis tikslas yra pristatyti naują ir įdomų alų. Šiam tikslui pasiekti orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą tiek su savo tiekėjais tiek su klientais.

Mes jauni ir veržlūs. Mes mylim savo darbą, todėl dirbam 24/7. Karjerą pradėjome kaip blogeriai ir alaus ragautojai. Penkerius metus keliavome ir ieškojome tobulo alaus. 2015 metais jį radome, todėl įkūrėme Prohibiciją. Rinkai siūlome tik tą alų, kuriam esam neabejingi patys. Geriausią alų.


Adresas: Arklių g. 6, Vilnius.
Kontaktai: (8-655) 12666
Facebook: Prohibicija


Šnekutis
Šnekutis | @Šnekutis-Polocko-7A Facebook foto

IV. KAIMIŠKO ALAUS BARAS ŠNEKUTIS
Šnekučio tikro alaus baras Užupyje ant kalno, Polocko gatvėje. Medinis namas ant Vilnelės skardžio. Nuo gatvės matosi iškaba. Įėjimas pro vartelius į kiemą. Atsargiai – laipteliai!
Bare „Šnekutis“ galite ne tik išlenkti bokalą skanučio alučio, bet ir šiltu bei sočiu maistu pavalgydinti giliai skrandyje tūnantį alkio kirminą.


Adresas: Polocko g. 7A, Užupis, Vilnius
Kontaktai: (8-687) 76247
Facebook: Šnekutis – Polocko 7A


Vingiu Dubingiu Aludė
Vingiu Dubingiu Aludė | @estaurantguru.com foto

V. VINGIU DUBINGIU ALUDĖ
Nuo 2015-ųjų veikiantis Vingiu Dubingiu baras ne veltui pasirinko lietuvišką pavadinimą bei seną gerą aludės žodį. Su pirmais alaus lašais kuriamas naujas požiūris į tikro lietuviško alaus ir barų kultūrą, pristatant pačius įvairiausius naujojo bei tradicinio alaus gamintojus ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Šiuo metu asortimente galima rasti 9 pilstomo bei daugiau nei 100 buteliuoto alaus rūšių bei kelias dešimtis unikalaus Angliško, Prancūziško bei Ispaniško sidro.

Adresas: K. Donelaičio g. 41, Kaunas
Kontaktai: (8-616) 14414
Facebook: Vingiu Dubingiu Aludė


Šnekutis
Šnekutis | @Šnekutis-Šv-Stepono-8 Facebook foto

VI. ŠNEKUTIS (ŠV. STEPONO)
Šnekučio tikro alaus baras beveik prie stoties, bet arčiau kiaušinio – iškaba matosi virš galvos. Žiemą uždarykit paskui save duris, nes šalta.
Bare „Šnekutis“ galite ne tik išlenkti bokalą skanučio alučio, bet ir šiltu bei sočiu maistu pavalgydinti giliai skrandyje tūnantį alkio kirminą.


Adresas: Šv. Stepono g. 8, Vilnius
Kontaktai: (8-650) 47058
Facebook: Šnekutis – Šv. Stepono 8


Špunka
Špunka | @Špunka-Pub Facebook foto

VII. ŠPUNKA – VILNIUS
Geras alus pagrindas visko bus.

Adresas: Užupio g. 9, Vilnius
Kontaktai: (8-652) 32361
Facebook: Spunka Uzupis


Bambalynė
Bambalynė | @Bambalyne Facebook foto

VIII. BAMBALYNĖ
Lietuviškas ir tik lietuviškas alus. Na dar truputi giros ir skanios užkandos prie alaus. Populiarinti tikro lietuviško alaus vartojimo kultūra.

Adresas: Stiklių g. 7, Vilnius
Kontaktai: (8-5) 240 5670
Facebook: Bambalyne – Tikro lietuviško alaus rūsys


3 Staliukai ir Telikas
3 Staliukai ir Telikas | @3StaliukaiIrTelikas Facebook foto

IX. 3 Staliukai ir Telikas
Brolių Laurinavičių pabas. Alus, alus, alus, sporto varžybų transliacijos. Dirbame nuo 17 val. iki 22-24 val. (iki paskutinio kliento)

Adresas: Pamėnkalnio g. 14, Vilnius
Kontaktai: (8-614) 47441
Facebook: 3 Staliukai ir Telikas


NiSha Bar'o Perspektyva
NiSha Bar’o Perspektyva | @nisha.baro.perspektyva Facebook foto

X. NISHA BAR’O PERSPEKTYVA
Tai vieta, kurioje žmonės susirenka paragauti gerų gėrimų.12 rinktinių kranų iš Lietuvos ir viso pasaulio mikro bravorų. Sumedžiok savo alų.

Nisha bar’o perspekyva įsikūręs Kauno senamiestyje, labai patogioje vietoje, šalia Kauno pilies ir netoli visuomeninio transporto sustojimo vietos, ir visai šalia šurmuliuojančios Vilniaus g. Nisha – jaukus senamiesčio bariukas,turintis visus jaukumą atspindinčius požymius – SUPYNES, daug mikštos sėdimos vietos, nedidelius originalius staliukus, skliautus, sraigtinius laiptus, du aukštus, STALO FUTBOLĄ, netradicinį alų (senamiestyje), gero viskio, naminį ir aukštos kokybės vyną, gerą aptarnavimą.
Galimą rengti nedidelius užsakomuosius pobūvius ar asmenines šventes.


Adresas: M. Daukšos g. 29, Kaunas
Kontaktai: (8-677) 79888
Facebook: NiSha craft beer bar

 
Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
0
Would love your thoughts, please comment.x