Elektroninė parduotuvė, atributika ir suvenyrai
E-PARDUOTUVĖĮsigyk atributikos ir suvenyrų!

Žmogšala 9

Žmogšala 9

ŽMOGŠALA – nepriklausomas žiemos alaus festivalis, kuris jau 9-tą kartą sukvies alaus gerbėjus į Vilnių 2022 vasario 19 d.

Festivalio tikslas – ugdyti išrankų alaus mėgėją, kuris tobulintų savo skonio receptorius, žinotų kas naujo dedasi/vyksta alaus pasaulyje, ir suprastų, koks alus labiausiai tinka žiemos sezonui.   

Kaip organizatoriai rašo: Žiemos alaus festivalis Žmogšala BUS. Su galimybių pasais ar jau be jų, bet bus! O net, jei nebus galimybės daryti gyvai, – turime patikrintą planą B!

Praeitais metais renginys vyko nuotoliniu būdu ir man tikrai labai patiko. Smagu buvo klausyti aludarių pasakojimų, kartu su jais degustuoti jų alų. Bet gyvai yra gyvai 🙂 Labai laikome kumščius ir špygas ir Vasario 19 susigurkšnosime gyvai!

Facebook renginys: čia

Bilietai: čia

Gyvai bilietus galima nusipirkti šiuose baruose:

  • Užupio 1 postas – Border Control (Užupio g. 1, Vilnius nuo 12 val. kasdien)
  • Baras ŠUO (Ankštoji g. 1, Vilnius nuo 17 val I-VI)
  • Nisha Craft Capital (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9, Vilnius nuo 16 kasdien)
  • Nisha baras KAUNE (Šv. Gertrūdos g. 18, Kaunas)
  • Nisha baras KLAIPĖDA (Kepėjų g. 17, Klaipėda)
  • NETRUKUS PRISIJUNGS BARAS „3 staliukai ir telikas” (Pamėnkalnio g. 22, Vilnius)

Kolkas tikslaus dalyvių sąrašo nėra, bet tai nereiškia, jog neturėtumėt pirktis bilietus iš anksto, tiksliau bėkite dabar 🙂 Dalyvių bus, bus ir gardaus alaus 🙂 Žemiau keletas bravorų kurie 100proc., pasakė TAIP dėl dalyvavimo.

Õllenaut – nepriklausoma Estijos craft alaus darykla.
Facebook: Õllenaut

Craft&Draft – Tikro alaus vieta Vilniaus centre:~ IPA, Medaus, APA, Kvietinis, Sezoninis ir kitos populiariausios alaus rūšys. Itin kokybiškas pačių verdamas alus. Degustacijos, puikus maistas, dienos pietūs, individualios šventės. Kartą užsukus, nebesinorės išeiti!
Facebook: Craft&Draft

Bear&Boar – „Bear & Boar“ alaus darykloje Visagine verda unikalus lietuviškas alus! Šeimininkams alus yra lyg menas ir jiems norisi pasakoti apie jį visiems savo svečiams.
Facebook: Bear&Boar

Genys Brewing Co. – „Genys Brewing“ – nuo 2015 metų veikianti nepriklausoma alaus kompanija, pristatanti kokybišką bei technologiškai šiuolaikišką craft alų. Tradiciniu metodu, negreitinant alaus gaminimo procesų, kuriamas gėrimas išsiskiria ryškia skonių palete, o „Genys Brewing“ komanda – savo atviru verslo modeliu, garsiai deklaruojamomis vertybėmis bei kiekvienam prieinamais receptais. Kaune įsikūrusio bravoro vadovai bei aludariai – Laurynas Lisauskas ir Jonas Miežys.
Facebook – Genys Brewing Co.

Pilialaukio alaus darykla – vienintelė „craft” alaus darykla, įsikūrusi Trakų rajone. Alų mes gaminame Anglijoje įsigyta įranga pagal „real ale” – „tikro alaus” gamybos principus.Alų, sekdami tradicinės aludarystės praktika, mes brandiname statinaitėse. Iš statinaičių alus pilamas tiesiai į bokalą, išlaikydamas visas savo vertingąsias maistines ir skonines savybes.
Facebook: Pilialaukis